Uzupełnienia reklamowe

UZUPEŁNIENIA REKLAMOWE

Wszystkie produkowane i oferowane przez nas kalendarze posiadają wersję z miejscem pod reklamę. Cena wersji z miejscem pod reklamę nie różni się od ceny kalendarza podstawowego.

  1. Projekty nadruków prosimy dostarczać w formie elektronicznej w programie Corel Draw do wersji 12.0, czcionki zamienione na krzywe, kolory ustawione w modelu CMYK.
  2. Logotyp do wykonania matrycy należy dostarczyć w formie elektronicznej w programie Corel Draw do wersji 12.0. w kolorystyce czarno-białej, czcionki zamienione na krzywe.
  3. Istnieje możliwość wykonania WSZELKICH PROJEKTÓW NASZĄ FIRMĘ. Cenę PROJEKTU ORAZ nadruku przy takim zamówieniu naliczamy indywidualnie w zależności od ilości kolorów oraz nakładu.

DODATKI

WKLEJKI
dodatki_wklejki2.jpgDwu- lub czterostronicowe w dowolnej konfiguracji druku, dowolne rozwiązania projektowe (rozwiązanie dla nakładów od 100 szt.).
Druk w dowolnej ilości kolorów
Łączą okładkę z blokiem kalendarza.
Najczęściej offset 120 g., zadrukowany w dowolnej opcji i rozwiązaniu projektowym.

WSZYWKI
dodatki_wklejki.jpgZawierające wielokrotność 16 stron, w dowolnych opcjach druku (rozwiązanie uzasadnione ekonomicznie dla nakładów od 500 szt., wymaga szczegółowego uzgodnienia miejsca wszycia).

 

OKUCIA i zaokrąglenia narożników
dodatki_okucia.jpgNa życzenie istnieje możliwość wykonania okuć narożników kalendarza lub narożników zaokrąglonych.

 

TŁOCZENIA
DSCF8913-200x150_0.jpg Wykonujemy tłoczenia logo oraz personalizacje na kalendarzach książkowych, biurkowych lux oraz biuwarach lux.

 

 

TASIEMKI FIRMOWE
dodatki_tasiemki.jpgZachęcamy przy pełnej indywidualizacji kalendarza do skorzystania z możliwości wykonania tasiemek firmowych.
Szerokość 6-10 mm w dwóch opcjach grubości.

 

 

BLOKI INDYWIDUALNE
Na Państwa życzenie zaprojektujemy i wydrukujemy indywidualne bloki kalendarzy książkowych, zawierające poddruki lub informacje specjalne występujące na każdej stronie kalendarza.
Proponujemy druk 2 lub 4 kolorowy umożliwiający prezentację zdjęć, grafiki lub logo. Dzięki tej opcji powstanie indywidualny i niepowtarzalny kalendarz firmowy.